Presentation image
Werkzame personen naar sector, Den Haag
20142019
Overheid(sorganisaties)58,49660,578
Detailhandel en reca38,51042,029
Zorg39,54341,816
Zakelijke diensten30,38832,359
Bouw16,92622,350
Logistiek17,55017,585
ICT en creatief17,50817,393
Onderwijs (excl.WO/BO)13,84015,821
Toerisme en vrije tijd9,77710,886
Financiën8,4907,882
Maakindustrie6,8966,949
Kennis5,0076,206
Agrifood en tuinbouw3,2773,895
Energie2,9612,776
Data source: DHIC/Werkgelegenheidsregister Haaglanden